Бюро за помощ

Ползвайте безплатна консултация и професионално обучение тук

Бюлетин


Контакт - Координатор

Berliner Energieagentur GmbH
Vanessa Schmidt
Französische Straße 23
10117 Berlin   
Телефон: +49 30 29 33 30 - 63   
Факс:        +49 30 29 33 30 - 93
и-мейл:     v.schmidt@berliner-e-agentur.de

Интернет: www.berliner-e-agentur.de

Контакт - Австрия

O.Ö. Energiesparverband
Christine Öhlinger
Landstraße 45
4020 Linz, Austria  
Телефон:  +43 732 7720 14-86  
Факс:         +43-732-7720-14383  
и-мейл:      christine.oehlinger@esv.or.at

Интернет: www.esv.or.at P1050007a

Контакт - България 

Sofia Energy Center
Evelina Stoykova
37 Galichitsa str., entr. 2
1164 Sofia, Bulgaria  
Телефон: (+359 2) 962 8443  
Факс:        (+359 2) 962 8447  
и-мейл:     estoykova@sec.bg

Интернет: www.sec.bg

Контакт - Хърватска

North-West Croatia Regional Energy Agency
Tijana Savic
Duzice 1,
10000 Zagreb, Croatia  
Телефон:  + 385 1 777 54 92  
и-мейл:      tsavic@regea.org

Интернет: www.regea.org

 Контакт - Кипър

Cyprus Energy Agency
Orestis Kyriakou
20 Lefkonos Street, Markides Court 13, Office 403
2064 Nicosia, Cyprus  
Телефон: +357-22667716  
Факс:        +357-22667736  
и-мейл:     Orestis.Kyriakou@cea.org.cy

Интернет: www.cea.org.cy

Контакт - Република Чехия

SEVEn
Michaela Valentová
Americka 17
120 00 Praha 2, CR  
Телефон: +420- 224 252 115  
Факс:        +420- 224 247 597  
и-мейл:     michaela.valentova@svn.cz

Интернет: www.svn.cz/cs/o-nas/lide

Контакт - Франция

Rhônalpénergie-Environnement
Laurent Cogerino
10 rue des Archers
69002 Lyon, France  
Телефон: +33 (0)4 78 37 29 14  
Факс:        +33 (0)4 78 37 64 91  
и-мейл:     laurent.cogerino@raee.org

Интернет: www.raee.org

Контакт - Германия 

Berliner Energieagentur GmbH
Vanessa Hübner
Französische Straße 23
10117 Berlin   
Телефон:  +49 30 29 33 30 - 63  
Факс:         +49 30 29 33 30 - 93
и-мейл:      v.huebner@berliner-e-agentur.de

Интернет: www.berliner-e-agentur.de/ 

B.&S.U.Beratungs- und Service-Gesellschaft Umwelt mbH
Jürgen Rummel
Saarbrücker Str. 38 A
10405 Berlin  
Телефон: +49 30 390 42 34  
Факс:        +49 30 390 42 81
и-мейл:     JRummel@bsu-berlin.de

Интернет: www.bsu-berlin.de

Climate Alliance
Andreas Kress
Galvanistr. 28
60486 Frankfurt am Main, Germany  
Телефон: +49 69 717 139 33  
Факс:        +49 69 71 71 39 93  
и-мейл:     a.kress@klimabuendnis.org

Интернет: www.klimabuendnis.org

Контакт - Гърция

ANATOLIKI S.A. - Development Agency of Eastern Thessaloniki's Local Authorities
REACM - Regional Energy Agency of Central Macedonia
Ioanna Tsalakanidou
1st Km Thermis - Triadiou
P.O. BOX 60497 - 57001 THERMI, Greece  
Телефон:  ++302310-463.930  
Факс:         ++302310-486.203  
и-мейл:      ioanna@anatoliki.gr; kostas@anatoliki.gr

IИнтернет: www.anatoliki.gr

Контакт - Унгария

Energiaklub
Veronika Kollai
1056 Budapest, Szerb u. 17-19, Hungary  
Телефон: +36 1411 3526  
Факс:        +36 411 35 29  
и-мейл:     kollai@energiaklub.hu

Интернет: www.energiaklub.hu

Контакт - Италия

ENEA - Ente per le Nuove Tecnologie l´Energie e lo Sviluppo Economico Sostenibile
Milena Presutto
Via Fermi, 1
21020 Ispra (Va), Italy  
Телефон: +39 (0332) 78 82 17  
Факс:        +39 (0332) 788 207  
и-мейл:     milena.presutto@enea.it

Интернет: www.enea.it

CONSIP
Lidia Capparelli
Via Isonzo, 19/E
00198 Roma, Italy  
Телефон: +39 (06)85449335  
и-мейл:     lidia.capparelli@tesoro.it

Интернет: www.consip.it

Контакт - Латвия

Ekodoma
Julija Bulgakova
Zentenes Street 12-49
1069 Riga, Latvia  
Телефон: +37 167 3232 12  
Факс:        +371 7 323 210  
и-мейл:     julija@ekodoma.lv

Интернет: www.ekodoma.lv

Контакт - Литва

Kaunas Regional Energy Agency
Feliksas Zinevicius
Breslaujos g. 3b
LT- 44403 Kaunas, Lithuania  
Телефон: +370 37 491036  
Факс:        +370 37 491043  
и-мейл:     krea@techpark.lt

Интернет: www.krea.lt

Контакт - Румъния

Energy Research and Modernising Institute
Mariana Barbuta
Bd. Energeticienilor 8 032092   
Bucureşti, sector 3, Hungary  
Телефон: +40 0213462738  
Факс:        + 4021 346 53 10  
и-мейл:     Mariana.Barbuta@icemenerg.ro

Интернет: www.icemenerg.ro

Контакт - Словения

Building and Civil Engineering Institute ZRMK
Miha Tomsic
Dimiceva 12
1000 Ljubljana, Slovenia  
Телефон: +386 1 2808 521  
Факс:        +386 2808 451  
и-мейл:     miha.tomsic@gi-zrmk.si

Интернет: www.gi-zrmk.si

Контакт - Швеция

Energikontor Sydost
Daniel Uppsäll
Framtidsvägen 10 A
S- 35196 Växjö, Sweden  
Телефон: +46 70-61 70 00  
Факс:        +46 470-77 89 40  
и-мейл:     daniel.uppsall@energikontorsydost.se

Интернет: www.energikontorsydost.se

Новини

Пети брой на бюлетин BuySmart+

2014-10-31

Излезе петият брой на бюлетина на проект BuySmart+. Можете да го свалите от тук: Повече

Бюлетин

нашият бюлетин Ви информира по въпросите за "зелените" поръчки.

Регистриране

Материали

Тук може да намерите практическа помощ като указания и изчислителни програми за свободно сваляне.

Изтегляне на материали

Вход

Вход

Members Login Form


Forgot your password?